Portál.cz > Aktuality > NOVÉ SEMINÁŘE A KURZY S PORTÁLEM

NOVÉ SEMINÁŘE A KURZY S PORTÁLEM

Datum: 2.1.2012

Nová série odborných seminářů pro pedagogy a vychovatele a kurzů pro rodiče už je připravena. Začínáme v únoru a těšit se můžete na nová témata i osvědčené stálice. Všechny semináře mají akreditaci MŠMT!

Na seminářích se např. naučíte, jak tvořit pravidla s dětmi v MŠ, jak spolupracovat s rodiči dětí, jak trénovat u dětí pozornost a pracovní návyky, jak na hyperaktivitu, poruchy učení a chování dětí, seznámíte se s dramatickou výchovou v MŠ, nebude chybět ani oblíbená grafomotorika a logopedie. Nasbíráte inspiraci pro zpívání, tančení, tvoření, cvičení i hry s dětmi. Pro ředitelky MŠ je tu speciální seminář o kvalitě, strategii a efektivitě řízení. A v neposlední řadě nabízíme všem učitelkám a učitelům seminář na téma, jak předejít vyčerpání a syndromu vyhoření.

Na kurzech se rodiče naučí, jak relaxovat s dětmi pomocí jógy, a nabídneme rady, jak řešit dětský vzdor.

Semináře jsou určené pro pedagogy MŠ a ZŠ, vychovatele školních družin a dalších vzdělávacích či volnočasových zařízení. Kurzy připravujeme především pro rodiče, příp. prarodiče. Setkáte se tu s renomovanými lektory, s nimiž Portál většinou již dlouhodobě spolupracuje. Více o tématech, termínech, přihláškách a obsazenosti seminářů a kurzů zde nebo na tel. 283 028 500.

Těšíme se na vás v sídle Portálu, Klapkova 2, Praha 8 – Kobylisy.


Průměrné hodnocení (2 hlasů): 5, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0