Portál.cz > Aktuality > NOVÝ BONUS pro zákazníky věrnostního programu Portál

NOVÝ BONUS pro zákazníky věrnostního programu Portál

Datum: 23.8.2013

Od 1. září rozšiřujeme nabídku výhod pro zákazníky věrnostního programu Portál. Knihu měsíce – jednu z horkých novinek Portálu – získají exkluzivně se slevou 30 %. Jste členy věrnostního programu Portál? 1. září je tu Sebeovládání od Karla Nešpora jen pro vás za mimořádnou cenu. Nejste členy našeho věrnostního programu? Pak je nejvyšší čas se přidat…

vp1

Zákazníkům věrnostního programu Portál nabízíme od září novou výhodu jako poděkování za dosavadní přízeň.

Každý měsíc vyhlašujeme jednu z našich novinek knihou měsíce. V září 2013 se knihou měsíce stal titul Sebeovládání od známého českého autora, lékaře Karla Nešpora. A jen zákazníci věrnostního programu Portál si ji mohou zakoupit se slevou 30 %.

Sebeovládání je čtivá a praktická kniha. Je určena pro každého, kdo potřebuje zlepšit sebeovládání v některé oblasti života - naučit se zvládat např. stres, silné emoce, jídelní chování, nakupování či různé rizikové návyky. Karel Nešpor vás naučí různé techniky, jak si s náročnými situacemi poradit, a tím zlepšit kvalitu života. Chcete o knize vědět více? Přečtěte si anotaci a několik ukázek.

Pokud jste členy věrnostního programu Portál:

  • Nemusíte s nákupem spěchat, nabídka platí vždy prvních sedm dní v měsíci. Od 1. do 7. září 2013 můžete tedy v e-shopu Portál tuto knihu koupit za zvýhodněnou cenu. Nestačí vám jeden výtisk? Nevadí, počet kusů nijak neomezujeme, můžete obdarovat příbuzné, kamarády, kolegy.
  • Nezapomeňte se do e-shopu nejprve přihlásit. Jen tak uvidíte knihu Sebeovládání s cenou, která je určena jen vám, zákazníkům věrnostního programu. Pokud se vám po přihlášení nezobrazuje správná cena, občerstvěte stránku stiskem klávesy F5.
  • Zapomněli jste své přihlašovací údaje do e-shopu Portál? Nevadí, napište si o ně, pošleme vám nové.
  • Nákup se vám také připíše na vaše zákaznické konto a tím postoupíte zase o krůček blíž k vaší individuální slevě.
  • Máte raději nákup v kamenných knihkupectvích? Zavítejte do našich obchodů v Jindřišské ulici 30 v Praze 1 nebo do Klapkovy ulice 2 v Praze 8 - Kobylisích. I tam knihu měsíce získáte od 1. do 7. 9. s vaší slevou 30 %. Jen si s sebou nezapomeňte vzít kartu věrného zákazníka Portál.

Každý další měsíc zákazníkům věrnostního programu nabídneme stejným způsobem jednu knihu z naší produkce. Garantujeme, že se bude vždy jednat o novinku. A jen naši věrní zákazníci k ní budou mít krátce po vydání exkluzivní přístup v podobě mimořádné slevy.

Pokud nejste členy věrnostního programu Portál:

  • Máte také zájem využívat tuto výhodu? Zaregistrujte se do věrnostního programu Portál a od příštího měsíce si užívejte nejen tohoto, ale i dalších bonusů. Registrace je snadná.

Průměrné hodnocení (1 hlasů): 5, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0