Portál.cz > Aktuality > PRVNÍ KNIŽNÍ NOVINKY 2014

PRVNÍ KNIŽNÍ NOVINKY 2014

Datum: 13.1.2014

Portál vydává 16. ledna první knihy tohoto roku. Těšit se mohou rodiče a všichni příznivci koučování. Přečtěte si o nich více. Přečtěte si o nich více

Penny Warner, Paula Kelly
Sbohem, plínky!

Nácvik na nočník bez pláče a stresu. Každý rodič si dříve či později položí otázku, kdy a jak u dítěte začít s nácvikem na nočník. Je v jednom roce brzy? Je ve třech letech pozdě? Jak mám dítě odměnit, když se mu podaří vyčůrat do nočníku? Kniha přináší přehledný a srozumitelný soubor postupů a odpovědí na výše uvedené otázky, ale i podněty k aktivitám, které formou hry a vstřícné komunikace mezi rodičem a dítětem pomáhají vše zvládnout bez zbytečného tápání, stresu a napětí.

 

 

Eva Mohauptová
Týmový koučink – e-kniha

Kniha nabízí ucelený pohled na práci s týmy a skupinami metodou koučinku. Téma týmový koučink bylo dosud zpracováno pouze jako část náležející k práci s týmem, teambuildingem a rozvojem týmu. Autorka se zabývá nejen technikami, ale hlavně podstatou práce s týmem – jak může týmový koučink dobře fungovat a jak může napomoci práci týmu. Kniha je psána pro kouče, personalisty, vedoucí pracovníky, manažery, lektory koučování a teambuildingu. E-knihu vydáváme ve formátech epub, mobi, pdf.

 

 

V lednu dále vychází:
Jan Neuman, Soňa Hermochová: Nejlepší hry do kapsy
Ludmila Čírtková: Viktimologie pro forenzní praxi
Anselm Grűn: Vyhoření
Bronnie Ware: Čeho před smrtí nejvíce litujeme – e-kniha
Jiřina Prekopová: Jen v lásce přežijeme
Iva Nováková: Čtu a vím o čem

Nenechte si ujít ani další novinky 1. pololetí 2014. Jejich přehled najdete zde. Nastavte si v e-shopu Portál u knih, které vás zaujaly, hlídacího psa a ten vás automaticky mailem upozorní, až kniha vyjde.


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0