Portál.cz > Aktuality > Šarmantní násilníci a ne/radost v práci

Šarmantní násilníci a ne/radost v práci

Datum: 26.5.2016

Pozvání k účasti na encouterové skupině o (psychickém) násilí…

Šarmantní násilníci a ne/radost v práci

Všem zájemcům - ženám i mužům - hledajích porozumění, sdílení, oporu či pomoc při řešení interpersonálních potíží a problémů spojených s výkonem jejich práce, je určeno naše setkání (encounter) s názvem Jak čelit vztahové patologii a psychickému násilí v zaměstnání.

Jako "encounter" bývá označováno setkávání (se) lidí ve skupině. Ti jsou pak připraveni komunikovat - to zn. mluvit i naslouchat - o vztahových problémech, se kterými se potýkají či potýkali ve svém zaměstnání: o nepochopení, psychickém násilí a nátlaku, přinášejícím tzv. distres, křivdách a nespravedlnosti, na které narazili, o ztrátě motivace a smyslu práce, tzv. vnitřní výpovědi a "vyhoření".

To všechno jsou zážitky a pocity, o kterých může být velmi nebezpečné nemluvit a "dusit" je ve svém nitru. Nepokoušet se je někomu sdělit a zůstávat s nimi osamotě. Takový stav vede k zahořklosti a zatrpklosti. Blokuje a ničí naši tvořivost a celkovou kvalitu života. A v konečném důsledku poškozuje naše zdraví a přináší tzv. psychosomatická onemocnění.

"Sdílená bolest je poloviční a sdílená radost je větší..." říká jedno moudré přísloví. Máte-li dost odvahy a chuti zkusit, jak to funguje v praxi, dejte nám laskavě vědět a přijděte mezi nás.

Naše příští encounterové setkání se uskuteční dne 27. června 2016 v Praze, od 18:00 do cca 20:00 hodin. Přihlásit k účasti se můžete již nyní na e-mailové adrese info@praceavztahy.cz nebo na tel. číslech 222711362 a 602349848 kde žádejte laskavě také další informace.

Nakladatelství Portál k tématu doporučuje knihu Pavla Beňa Šarmantní násilníci.


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0