Portál.cz > Aktuality > ŠIMON CHCE BÝT KROTITELEM A CO VY?

ŠIMON CHCE BÝT KROTITELEM A CO VY?

Datum: 3.11.2011

Portál zve vás i vaše děti do kavárny Divadla Na Prádle. 20. listopadu od 16 hod. tu Robin Král pokřtí knížku Šimon chce být krotitelem. Těšte se na podvečer plný písniček a zábavy pro děti i dospělé.

Zpívat a hrát vám budou Petra Páchová, Petr Pazour, Jiří Škorpík a možná přijde i výtvarný kouzelník Gabriel Filcík.

20. listopadu 2011 v 16 hod.
Kavárna Divadla na Prádle, Besední 3, Praha 1 

Co vás čeká? Zazpíváte si, pobavíte se veselými básničkami, vaše oko potěší krásné obrázky, zahrajete si o neodolatelné ceny. Nestačí? Pak přijďte do divadla už v 15 hod. na pohádku Kocour v botách.

Více o knize Šimon chce být krotitelem
Čtěte si společně s dětmi o dětských touhách a o hrách na povolání dospělých. Povolání skutečná, snová i pohádková. Verše básniček pracují se zvukomalbou, přirozeně rozvíjejí slovní zásobu dětí, smysl pro rytmus a neméně důležitý smysl pro humor. Spolu s nápaditými obrázky Gabriela Filcíka mohou být malým čtenářům zdrojem poznání, výzvou ke hře, inspirací k otázkám a rozhovorům.
Robin Král je absolventem oboru estetika na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy a oboru tvorba textu a scénáře na Vyšší odborné škole při Konzervatoři Jaroslava Ježka. Kromě básniček pro děti i dospělé píše především písňové texty. Spolupracuje například s Divadlem Spejbla a Hurvínka nebo s kapelou Toxique. S jeho tvorbou pro děti se čtenáři mohli setkat v časopisech Sluníčko a Můj Vláček. 

Těšíme se na vaši návštěvu.

 

simon_chce_byt_krotitelem_pozvanka_web


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.



Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0