Portál.cz > Aktuality > SOUTĚŽ O DÁRKOVÝ POUKAZ DO NOVÉHO KNIHKUPECTVÍ PORTÁL

SOUTĚŽ O DÁRKOVÝ POUKAZ DO NOVÉHO KNIHKUPECTVÍ PORTÁL

Datum: 6.8.2012

4. září otvíráme nové knihkupectví Portál v Praze 8 - Kobylisích. Zahrajte si o dárkovou poukázku na nákup knih právě v tomto obchodě – stačí odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku. Ze správných odpovědí vylosujeme tři výherce, kteří získají poukazy v hodnotě 500, 300 a 200 Kč.

poukaz

Soutěžní otázka:

V kolika kamenných knihkupectvích Portál na území ČR můžete nakupovat?

Pravidla soutěže:

  • Svoji odpověď na soutěžní otázku zašlete do 22. 8. do 23.59 hod. na e-mailovou adresu soutez@portal.cz. Do předmětu zprávy uveďte „Soutěž – knihkupectví“.
  • Tři vylosované výherce vyrozumíme e-mailem. První cenou je dárková poukázka na nákup knih v hodnotě 500 Kč, druhou a třetí cenou poukázky v hodnotě 300 a 200 Kč. Poukázky je možné uplatnit pouze v knihkupectví Portál v Praze 8 – Kobylisích (Klapkova ulice č. 2), a to až do 30. září 2012.
  • Poukázku zašleme výhercům e-mailem, stačí ji jen vytisknout a před zaplacením vybraného zboží předložit na pokladně. V případě zájmu můžeme poukázku zaslat také poštou.
  • Více o knihkupectví Portál v Praze 8 (slavnostní otevření, otvírací doba, adresa apod.) najdete zde.


Průměrné hodnocení (3 hlasů): 5, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0