Portál.cz > Aktuality > SVĚTOVÝ TÝDEN RESPEKTU K PORODU

SVĚTOVÝ TÝDEN RESPEKTU K PORODU

Datum: 16.5.2011

Týden od 16. do 22. 5. byl vyhlášen Světovým týdnem respektu k porodu a Česká republika se opět připojuje k akcím na jeho podporu. Jejich organizace se ujalo HAM – Hnutí za aktivní mateřství, nakladatelství Portál se stalo partnerem některých z nich. Podívejte se na aktuální program.

V Praze v kině Perštýn se po celý týden koná informativní festival o těhotenství, porodu a rodičovství s názvem Umění porodit. Denně tu jsou připraveny přednášky, workshopy, také program pro žáky a studenty, semináře pro zdravotníky, poradny porodních asistentek a dul a filmové projekce.

Upozorňujeme speciálně na diskusní večer „Rodíme (se), jak potřebujeme?“, který pořádají 17. 5. od 18 hod. časopisy Portálu Psychologie dnes a Děti a my. V debatě, kterou moderuje šéfredaktorka Dětí a my PhDr. Eva Labusová, vystoupí Mgr. Terezie Dubinová, Lucie S. Groverová, MUDr. Vladislav Chvála, MUDr. Helena Máslová, Mgr. Kateřina Ratislavová, prof. MUDr. Aleš Roztočil, CSc., a PhDr. Ludmila Trapková. Více informací najdete na http://www.respektkporodu.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=31:diskusni-veer-rodime-se-jak-potebujeme&catid=2:lanky&Itemid=8

V Brně soustředili svůj program na středu 18. 5. V Domě pánů z Kunštátu se budou celý den konat veřejné přednášky, workshopy, tvůrčí dílny a od 14.30 hod. tu proběhne křest knihy Nápady na rodičovskou dovolenou, kterou v Portálu vydaly Radka Rubešová a Veronika Kirchnerová. Více informací najdete na http://www.unipa.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=171&Itemid=134.

Celý program a veškeré potřebné informace jsou dostupné na webu Světového týdne respektu k porodu: http://www.unipa.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=170&Itemid=133 .


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0