Portál.cz > Aktuality > Víkend pro nešikovné děti, které chtějí být šikovné

Víkend pro nešikovné děti, které chtějí být šikovné

Datum: 30.7.2015

Máte doma „nešikovné“ dítě, které trpí dyspraxií? Pojeďte na prodloužený víkend určený právě pro takové děti a jejich rodiče. Pod vedením odborníků strávíte tři dny plné zábavy a dozvíte se důležité a praktické informace.

Víkend pro nešikovné děti, které chtějí být šikovné

Kdy: 25.–28. září 2015

Kde: penzion Podskalí v Teplicích nad Metují

Program: budete v rukou těch nejlepších odborníků na poruchy učení a pohybové koordinace a prožijete víkend plný zajímavých činností ve společnosti těch, kteří mají stejný problém jako vy a stejně jako vy budou dělat vše pro to, aby je mozek začal už konečně na slovo poslouchat. Nemůžeme vám sice slíbit, že za pouhé tři dny se zbavíte všech svých problémů, ale víme docela jistě, že se vám nikdo nebude smát, když se vám hned něco nepodaří, a všichni si budete vzájemně fandit a držet palce, aby toho, co najednou půjde jako na drátku, bylo co nejvíce.

Odborný doprovod:
PaedDr. Olga Chválová, CSc.,
specialistka na zdravotní tělesnou výchovu problémy pohybové koordinace, www.rotunda-cps.cz
Doc. PaedDr. Olga Zelinková, CSc., speciální pedagog s dlouholetou praxí v oblasti poruch učení, www.zelinkova.cz

Neotálejte s přihlášením, počet míst je omezen na 10 párů rodič – dítě ve věku 12-15 let. Je-li vaše dítě mladší, ozvěte se také, připravujeme podobnou akci i pro ně.

Přihlášku zašlete do 15. srpna na info@rotunda-cps.cz , případně volejte 777 030 377.

Podrobný program: Příjezd 25. 9. do 17 hodin. Po ránu a v podvečer se bude konat skupinové cvičení. Děti budou rozděleny podle věku, případně druhu potíží. Během dne se jim budeme věnovat i individuálně. Vše bude probíhat pro děti příjemnou formou tak, aby se svými potížemi necítily svázány. Zacvičit si budou moci i rodiče. Poslední odpoledne strávíme shrnutím všech zkušeností. Závěr 28. 9. do 15 hodin.

Cena : dítě do 13 let: 1.990 Kč, starší děti 2.190 Kč, dospělí 2.490

Po vyhodnocení všech přihlášek Vám zašleme dotazník, podrobné informace k programu a výzvu k zaplacení zálohy 1.000 Kč. Zbytek ceny pobytu se platí do 10. září.


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0