5000
Kompletní ročník časopisu 2016 Připravujeme nový speciál Psychologické kurzy Nová Psychologie dnes

Portál.cz > Časopisy > Děti a my > On-line archiv článků > Seznam vydání

Seznam vydání

Děti a my

4/2012

Jeden chromozom navíc…

~ Erika Olbertová, 21.3.2012

Výchova dítěte s Downovým syndromem je velkou školou života.

Celý článek

Počítání oveček

Veronika Kirchnerová, Radka Rubešová, 21.3.2012

Šel Janeček na kopeček, hnal před sebou pět oveček.... Pět, deset nebo padesát, to je jedno. Jaro je tady, je třeba vyhnat stáda. Vzhledem k Velikonocům jsme se rozhodly dát přednost beránkům (ovečky jsou samoskou vítány).

Celý článek

O dětech a želvách

Petr Vacek, 21.3.2012

fejeton Petra Vacka

Celý článek

Perličky vašich dětí

21.3.2012

Koupelnové překvapení

Celý článek

K rodině cítím velký respekt

Kateřina Rodná, 21.3.2012

Když do života rodiny zasáhne krize, je dobré vědět, že se máme kam obrátit. Jednou z možností je Dům tří přání, zařízení pro ohrožené děti.

Celý článek

Pište nám!

21.3.2012

Názory na články či své postřehy a zkušenosti nám posílejte na e-mailovou adresu deti@portal.cz. Těšíme se na ně! ~ redakce

Celý článek

Zdraví v mobilu

21.3.2012

Uživatelé Elektronické zdravotní knížky se nyní dostanou ke ní kn svým zdravotním záznamům i přes svůj iPhone, iPad nebo p iPod Touch. Mobilní aplikace iP zaručí pohodlný přístup ke z zdravotním informacím z kdykoliv a kdekoliv. Pro všechny držitele Elektronické zdravotní knížky je tato služba zdarma. Aplikace umožňuje práci s více účty současně, takže například rodiče mohou sledovat zdravotní záznamy svých dětí, vše na jednom místě z jednoho telefonu. Více informací a aplikaci ke stažení lze najít na: http://itunes.apple.com. V případě, že uživatel dosud nemá zřízenu Elektronickou zdravotní knížku a je klientem Všeobecné zdravotní pojišťovny ČR, může se jednoduše zaregistrovat na adrese

Celý článek

Boj o princeznu aneb patří boj do dětských her?

Hana Kušnírová, 21.3.2012

V srdci každého muže prý třímají tři velké touhy: podstoupit boj, prožít dobrodružství a zachránit krásnou paní. A to možná platí i o chlapcích a chlapečcích. Dáváme dětem prostor, aby se naučily bojovat? Má čestný zápas ve výchově místo?

Celý článek

Máme dětem předávat vlastní světonázor?

PhDr. Eva Labusová, 21.3.2012

„Co jsou ty Velikonoce?,“ může se vás třeba právě letos poprvé zeptat vaše dítě. Snad máte odpověď pohotově na jazyku. Nebo vás potomek podobnou otázkou zaskočí?

Celý článek

Jak jsme předávali dětem víru, a co z toho vzešlo...

21.3.2012

aneb Abraham obětoval místo svého syna berana

Celý článek

Mateřská láska není na klíč

Pavla Koucká, 21.3.2012

Přichází mateřská láska v okamžiku porodu? Anebo je tu už dávno předtím? Či se snad rodí postupně v prvních týdnech, měsících, letech od narození? To vše se děje, všechny tyto možnosti jsou normální a přirozené.

Celý článek

Změny v systému porodní péče?

Vlasta Jirásková, 21.3.2012

V poslední době každým dnem sílí debata o českém porodnictví. Jsou skloňována slova „bezpečná péče“ nebo „právo ženy na výběr místa porodu“. Pokusme se shrnout podstatná fakta.

Celý článek

 1 2 3 
6666
Objednejte si starší čísla Děti a my Rodina a škola