5000
Kdo mi vypnul mozek? Kultivace emočního života Kurz jako dárek Nenechte se rozložit Nová Psychologie dnes Psychologické kurzy

Portál.cz > Časopisy > Psychologie dnes

Psychologie dnes

Psychologie dnes 4/2017

Matyáš Zrno, 28.3.2017

V dubnové Psychologii dnes jsme pro vás připravili:

Celý článek

Psychologie dnes 4/2017

Řešíme už jen pseudoproblémy

Matyáš Zrno, 28.3.2017

Řešíme už jen pseudoproblémy Stanislav Komárek je mužem mnoha tváří. Asi nejvíc je ale biologem, filozofem, spisovatelem a cestovatelem. Jeho široký záběr vede k tomu, že ve svých knihách nabízí často nezvyklý pohled na člověka a společnost. Myšlenky si chodí srovnat do temné komory, dost ho štve, kolik péče věnujeme domácím mazlíčkům, a myslí si, že zbytečně moc pracujeme.

Celý článek

Otcové a dcery

Lenka Matoušková, 28.3.2017

Máte pochybnosti o vlastní přitažlivosti a kráse? Trpíte pocity méněcennosti? Cítíte se nešťastná ve svých intimních vztazích s muži? Pravděpodobně jste měla otce, který vám nedal to, co měl.

Celý článek

Otcové a dcery

Pomalé cesty do dospělosti

Zuzana Daňková, 28.3.2017

Pomalé cesty do dospělosti Říká se jim generace Y. Nebo také mileniálové – generace nového tisíciletí. Hlavní znaky? Jsou narození po revoluci a informační technologie sají takřka s mateřským mlékem. A předchozí generace má dojem, že to jsou tak trochu nezodpovědní flákači a mamánci, kteří nic neumějí a chtěli by všechno. Jenže to si myslí každá předchozí generace…

Celý článek

Hygge: dokonalé umění pohody kdykoliv a kdekoliv

Veronika Zavřelová, 28.3.2017

Chystáte se skopnout podpatky, navléct staré teplé ponožky, začíst se do knížky u plápolajícího krbu nebo alespoň svíčky? Právě jste začali praktikovat umění pomalého a uvědomělého dánského životního stylu – hygge –, ať už žijete kdekoliv.

Celý článek

Hygge: dokonalé umění pohody kdykoliv a kdekoliv

Amerika se hodně změnila, bohužel k horšímu...

Zuzana Daňková, 28.3.2017

Amerika se hodně změnila, bohužel k horšímu... Má skutečně každý Američan svého terapeuta? Jak psychoterapii zasáhl obrovský vliv farmaceutických firem? Proč se Spojené státy změnily od šedesátých let k horšímu? O tom si povídáme s Olgou Marlinovou, psychoanalytičkou s dlouholetou praxí v New Yorku.

Celý článek

6666
Přijďte na kurzy v Portálu! Výroční konference Škola komunikace