5000
Dárkový certifikát Start Up Yourself 2014

Portál.cz > Časopisy > Psychologie dnes

Psychologie dnes

Psychologie dnes 12/2014

Daniela Kramulová, 3.12.2014

V prosincové Psychologii dnes jsme pro vás připravili:

Celý článek

Psychologie dnes 12/2014

Ve složité době toužíme po jednoduchých řešeních

Daniela Kramulová, 3.12.2014

Ve složité době toužíme po jednoduchých řešeních Poslední student opustil posluchárnu a my tu sedíme sami. Radvan Bahbouh už dvacet let učí budoucí psychology, jak náležitě prověřovat vlastní i cizí domněnky. S nadsázkou říká, že kvůli lepšímu pochopení psychologie vystudoval také matematiku a medicínu, a do budoucna se nevyhýbá ani dalším oborům.

Celý článek

Když muž přijde o roli lovce…

Daniela Kramulová, 3.12.2014

„Dnes ne, bolí mě hlava.“ Tahle věta tradičně ilustruje situaci, kdy se neshody nebo nespokojenost ve vztahu promítají do partnerského sexu. Dávno už to není jen typická výmluva manželek. V poslední době totiž přibývá žen, které si stěžují, že manželskému sexu se vyhýbá muž.

Celý článek

Když muž přijde o roli lovce…

Vánoční dárek: symbol, svědectví i důkaz

Daniela Kramulová, 3.12.2014

Vánoční dárek: symbol, svědectví i důkaz Komu budete povídat, že Vánoce jsou časem rodinné pohody a sounáležitosti. Je to hlavně čas dokonalosti. Chystáme dokonalý Štědrý večer, pod stromkem leží dokonale zabalené dárky a předem je jasné, jak má vypadat správná reakce obdarovaných…

Celý článek

„Báječný“ svět shopaholiků

Martina Školníková, 3.12.2014

Alkoholik se jednou provždy může vzdát své sklenky, patologický hráč zase představy, že jednou dobude Las Vegas. Bez potravin, oblečení a dalších věcí nutných k přežití se však neobejdeme. Jenže i z nevinného pořizování předmětů uspokojujících naše základní potřeby se může stát zničující závislost.

Celý článek

„Báječný“ svět shopaholiků

Vítězný boj s úzkostí

Josef Novák, 3.12.2014

Vítězný boj s úzkostí Opět na hranici fyzického a psychického vyčerpání. Několikaměsíční stavy úzkosti odstartované náhlou panickou atakou, noci s minimem spánku. Byl jsem bez víry a plný beznaděje. Přesto dnes můžu říct: „Zvládnul jsem to.“

Celý článek

6666
Předplatné Psychologie dnes Komplexní výcvik Všem ženám Nemocnice Tábor Kurzy osobního rozvoje Ven z krabice