Portál.cz > Kontakty > Knihkupectví

Knihkupectví

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Naše kamenná knihkupectví nabízejí kompletní nabídku nakladatelství Portál, ale i široké spektrum knih od ostatních nakladatelů z oblasti psychologie, pedagogiky, sociologie, sociální práce, filozofie, knihy o výchově, hry, nápady pro volný čas a další.

Už využíváte věrnostní program nakladatelství Portál?

 


 

Knihkupectví Portál Praha 1
Jindřišská 30
110 00 Praha 1
tel./fax: 224 213 415
e-mail: knpraha(zavináč)portal.cz
Mapa: Praha 1, Jindřišská 30

Prodejní doba

Každý pracovní den od 9.00 do 18.30 hodin.
Knihkupectví Jindřišská 1

Knihkupectví Portál Praha 8
Klapkova 1867/2
182 00 Praha 8
tel.: 283 028 203(204)
e-mail: obchod(zavináč)portal.cz
Mapa: Praha 8, Klapkova 2

Prodejní doba
Každý pracovní den od 9.00 do 18.00 hodin.

Knihkupectvi 2014_nove_m

 

 KNIHKUPECTVÍ PORTÁL

Kvalita a serióznost již více než 20 let

Služby zákazníkům - profesionální servis
Jsme tu pro vás. Naše služby se snažíme přizpůsobit vašim požadavkům – rádi vám poradíme s výběrem knih, podáme potřebné informace či pomůžeme vyřešit případný problém. S důvěrou se na nás obraťte. Naši prodavači znají jak produkci Portálu, tak tematicky podobné tituly od jiných nakladatelů. Rádi vám doporučí vhodnou knihu, pomohou s výběrem či orientací v prodejně.

Široký výběr
V našich knihkupectvích najdete vždy kompletní dostupnou produkci Portálu, kterou nemůže zajistit žádný jiný obchod. Kromě toho nabízíme tematicky podobné publikace dalších nakladatelství. Knihkupectví Portál jsou zárukou kvalitní a bohaté literatury z oborů psychologie, pedagogiky, sociální práce a dalších humanitních směrů a dále psychologické beletrie, knižních rozhovorů s významnými osobnostmi, titulů pro děti, rádců pro rodiče, knih pro výchovu dětí či spirituální literatury. Nabídku doplňují také audioknihy, DVD a další sortiment (pohlednice apod.).

Vyzvednutí objednávek z e-shopu Portál
Pokud si zakoupíte zboží v e-shopu Portál, můžete si je osobně vyzvednout ve zvoleném knihkupectví Portál a zaplatit je přímo v prodejně. K ceně vám nebudeme účtovat expediční poplatek.

Dárkové poukázky
Jako ideální dárek můžete v knihkupectvích Portál zakoupit také dárkové poukázky v několika finančních hodnotách – 200 Kč, 300 Kč, 500 Kč, 1000 Kč a 1500 Kč.

Dárkové balení
Rádi vám na požádání dárkově zabalíme zboží zakoupené v našich prodejnách.

Platební karty
Ve všech knihkupectvích Portál můžete své nákupy hradit pohodlně platební kartou.

Poskytujeme slevy
Slevy pro studenty

Studenti mají v síti knihkupectví Portál slevu 10 % na veškerou produkci, a to po předložení studijního průkazu nebo karty ISIC.
Rodinné pasy
Držitelům Rodinných pasů nabízíme v knihkupectvích Portál slevu 10 %.
Senior pasy
Držitelům Senior pasů nabízíme v knihkupectvích Portál slevu 10 %.

Služby pro instituce a firmy
Zajistíme vám objednávku pro vaši instituci či firmu. Nabízíme možnost platby na fakturu.


DÁRKOVÉ POUKAZY NA NÁKUP KNIH

Ideální dárek - dárkový poukaz na nákup knih! Portál je nabízí v 6 různých hodnotách - 150, 200, 300, 500, 1000 a 1500 Kč. Koupíte je v našich knihkupectvích, nebo si je objednejte v sídle Portálu (obchod(zavináč)portal.cz, tel. 283 028 202, 206). Obdarovaný je může uplatnit v našich knihkupectvích v Praze. Platí až do konce roku 2017.
Knihkupectví